Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Çankırı Sohbet Odaları


Çankırı Sohbet Odaları

Çankırı Sohbet Odaları

– Ücretsiz kaliteli sohbet sitesi olan, Çankırı Sohbet Odaları Sitesinde sizlerde yerinizi alın.

Ücretsiz sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır ve burada keyifli şekilde sohbet etme şansına sahipsiniz, öncelikle hoş geldiniz, bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum. Çankırı Türkiye’nin iç anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel şehirlerimizden birisidir tarihi yerleri olsun güzel yerlerini sizlere anlatmak isterim, güzel yerleri olan şehrimiz, gidip mutlaka görmeniz gereken bir yerdir, zaten Ankara’ya yakın bir şehir, önceden Ankara’ya bağlıymış ama sonrasında kendi ili olmuş, peki bu güzel şehrimiz olan, Çankırı Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 30.288 artmış 216.362 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise : 109.512 erkek ve 106.850 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %50,62 erkek, %49,38 kadın olarak bilinmekte olan bir şehrimizdir, ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte, peki Çankırı ilçeleri Toplam olarak 11 tane ilçesi bulunmakta : Atkaracalar Bayramören Çerkeş Eldivan ılgaz kızılırmak korgun kurşunlu orta şaban özü yapraklı ve bir çok güzel yerleri bulunan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki son olarak, Çankırı Tarihi yerler Alpsarı Göleti Bayramören Köprüsü vede çok güzel yerleri bulunan bildiklerimi saydım, sizlere, evet arkadaşlar Çankırı Hakkında bildiklerim bu kadar şimdi sizleri Seviyeli sohbet odaları Sitesine bekliyor olacağım, kaliteli sohbet, sitesi.

Ücretsiz Sohbet Odaları

Kaliteli sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte en iyi şekilde sohbet etmekteyiz amacımız sadece chat, ve sohbet siteleri arasında bizler en iyisi olmak istiyoruz, ve sizleri burada bekliyor olacağız Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada sohbet etmek istermisiniz? bizler burada en iyi şekilde sohbet sitesinde sizlerle birlikte olmak istiyoruz özellikle çankırı bölgesinde bulunan kullanıcılarımızla burada sizlerle birlikteyiz, amacımız burada Aile ortamı Kurmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sizleri burada bekliyor olacağız, kim bilir yeni dostlular yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilme şansınız olacaktır, sizlerle birlikte burada olacağımıza çok mutluyuz, vede Seviyeli sohbet Odaları Sitesinde tamamen sizler için açıldı, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Çankırı Sohbet Odaları

Çankırı Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir