Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Canlı Chat Ortamı


Canlı Chat Ortamı

Canlı Chat Ortamı

– Ücretsiz olarak katılım sağlamak ister seniz? seviyeli bayan bay kişilerle sohbet etmek isterseniz Canlı Chat Ortamı Açıldı.

Kaliteli sohbet siteleri arasında en iyisi bizler olmak için çabalarımız vede sizlere iyi bir hizmet sunmak için burada elimizden geleni yapıyoruz, aman Sanal Sohbet diyip insanlar gerçek ama bilgisayar arkası diyip kimseyi üzüp kırmıyoruz neticede her kes kendine karşı güven problemleri oluşmakta kimi evli kimi dul kimi kendini güzel hissetmiyor kimi yakışıklı bulmuyor kendini vede böyle sitelere takılmak istiyor, yazışarak sohbet etmek istiyor kimi ise evde yalnız, vede burada öylesine şarkı sözleri yazmak için, giriş yapıyor, yani her kesimden kişiler mevcut, tabi, bide şöyle düşünmek gerekiyor insan ne aradığını bilmeli ne için olduğunu bilmeli, o zaman gerçekten burada ne için takıldığımızı biliriz, peki Seviyeli sohbet sitelerinde nasıl arkadaş bulunur, şimdi şöyle düşünün, bir erkeksiniz, bir bayan arıyorsunuz, tamam niyetinizi açık açık belli etmeyin, ama neticede karşı tarafa iyi davranmak gerekir, sıkmadan boğmadan güzel espiriler patlatarak kendinize çekmeye çalışın, bu şekilde kendinize arkadaş bulursunuz bide https://www.duygusohbet.org sitesinde üyelik sistemi yok, yani burada ücretsiz olarak özelde mesaj atma şansına sahipsin, bizler kaliteli olarak elimizden ne geliyor ise yapmak istiyoruz ve sizleri chat sohbet sitelerine bekliyoruz.

Canlı Sohbet Ortamı

Görüntülü sistemimiz şuan aktif değil en kısa süre içersinde yapılıp sizlere ücretsiz olarak hizmet vermeye devam ediyoruz, Resimli olarak şimdilik sistemimiz açık olmakta istediğiniz her resmi koya bilirsiniz yalnız, cinsel vede siyasi görüşlü resimler koymak yasaktır,
bunun bilgisinide geçelim uymayan arkadaşlarımız sistem tarafından atılacaktır, bizler burada en iyi şekilde sizlere hizmet vermek istiyoruz ve bunun için çalışmalarımızı hız kesmeden devam ediyoruz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada sohbet etmekteyiz, ve sizleri aramızda görmek sizlerle tanışmak arkadaş olmak istiyoruz, haydi gel sende en iyi şekilde burada, bayan bay kişilerle kim bilir yeni dostuklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken aç haydi en kaliteli sohbet sitesine sizleri davet etmekteyiz.

Canlı Chat Ortamı

Canlı Chat Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir