Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Chat Online


Chat Online

Chat Online

– Bir çok sohbet sitesi sizler için açılmış olup ama Duygu Sohbet’in çok büyük farkları var, Chat Online Sitesi sizler için açık

Bir çok sohbet sitesi sizler için açık tamam, İRC sohbet siteleri özellikle veya Arkadaşlık siteleri bir çok artarnatif var, Sanal dünya içersinde, ama bilmediğiniz bir şey, var oda şu bazı kişiler isim verip reklam yapmak istemem, bot sistemi kullanarak sizleri kandırıyorlar, veya kendileri kılıktan kılığa giriyor bunu bir çok ücretli olarak sohbet siteleri kurmuştur, neden insanları kandırma gereksimi buluyorlar anlamış değilim, bizler burada Online Chat – Canlı Sohbet Sitesi kurduk ve sizleri aramızda görmek isterim, bir çok kişi burada en iyi şekilde sohbet etmekte, hani burada para kazanalım yok şunu yapalım bunu yapalım gibi bir derdimiz yok çok Şükür, ama istiyoruzki insanlar burada gelsinler iyi bir sohbet etsinler, vede kaliteli olarak burada takılsınlar, sizlerin destekleri sayesinde bir çok şeyi başardık aslında Para pul derdimiz degil sizlerin fikirlerini almak için elimizden geleni yapmak için buradayız https://www.duygusohbet.org hiç bir masrafdan kaçınmadı sizler nasıl rahat ediyorsanız, Resimli sohbet olsun, Z sistem olsun elinden geleni yaptı yeterki rahat sohbet etmeniz için uğraşıyor daha fazla uğraşmak istiyoruz, vede burada kalitemizi belli edicek şeyler yapmak istiyoruz. haydi gelin bizlere sizlerin fikirleri manevi desteği lazım, destek sağlayın çok güzel bir sohbet sitesi kuralım.

Chat Online Odaları

Ücretsiz olarak giriş yap, sohbet et, sende yeni arkadaşlıklar edin, slogan bu, burada bir birini tanımıyan bir çok insan var vede tanıştıkları zaman ”Keşke daha önce tanısaydım” Diyen insanlarda var, sizlerde onlardan olmayın, burada korkmayın, istediğiniz cümleleri hitaben kullana bilirsiniz, ama Kalp kırmadan inciltmeden, bir çok taktiğiniz var, biliyorum reel hayatta olduğu gibi, Sanaldada geçerli bunlar, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, burada, ve sizlerde keyifli güzel günler geçire bilirsiniz, vede sizlerle birlikte yeni işler becereceğimizi düşünüyorum, burada sohbet odaları sitesinde sizleri bekliyor olacağım.

Chat Online

Chat Online

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir