Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Chat Ortamı


Chat Ortamı

Chat Ortamı

– İnsanların rahat bir sohbet ortamı bulması için neler yaparlar? Chat Ortamı Sitemizde bayan bay kişilerle tanış.

Seviyeli Sohbet Odaları Sitesinde sizlerle birlikteyiz amacımız burada güzel bir sohbet sitesi oluşturmak ve bunun için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız, burada beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz amacımız burada gerçekten Sohbet Odaları Sitesini kötü tanıyan kişilere bunun aksini göstermek istiyoruz nasılmı bağzı büyük siteler Cinsel sohbet Kasmakta ve biz buna karşıyız çünkü insanlar 7/24 Sohbet etme ihtiyacını buluyorlar, küçük yaşlardan gelen bir hastalık demiyelimde piskoloji olarak düşünün, cevrelerinde yanlız kalıyorlar vede kendilerini yazıya vuruyorlar, bizlerde bunu bildiğimiz için sesli görüntülü sohbet değilde, bunun bir değişi olan, Resimli Sohbet Sistemini kurduk, ve bunu ücretsiz hale getirdik bu etkinlikten yararlanmak için web sohbet veya Mobil sohbet Kullanıcıları faydalanmaktadir, Mirc kullanıcıları malesef bunun için, daha hazırlamadık ama ilerde bunuda düşüne biliriz 🙂 hayırlısı olsun ama günümüzde insanlar artık bilgisayar kullanıcılarımız azalmakta vede insanlar artık gündelik hayatımızda, telefon üzerine kullanımlarımız başladı vede tablet kullanımlarıyla devam ediyor vede insanlar dışarda, Mobil Chat sayesinde sizlerde Resimli Sohbet sistemimizden yararlana bilrisiniz, ücretsiz olarak yararlamk için sadece nick kayıtlarınızı kayıtlıya bilir vede yan tarafdan profil sisteminden, cevrim içi meşkul dışarda gibi işaretler sayesinde diğer kullanıcılar sizlerin ne durmda oldugunu görmekteler iconlarımız mükemmel şekilde çalışmakta, vede buunn için extra bi işlem yapmanıza gerek yok yanlızca sözleşmeyi kabul etmiş bulunmaktasınız kesinlikle parti siyasi içerik veya cinsel içerik koymanız yasaktır, bunu koydugunuz taktirde reklam içeren resimler koydugunuz zaman direk siteden uzaklaştırılacaksınız.

Chat Sohbet

Biz eniyisi burada gelip sohbet edelim diyeceksiniz, ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sizleride Aile Ortamı Sitemize davet etmek istiyoruz istediğiniz anda 7/24 Sohbet edebiliceğiniz gerçekten çok güzel bir mekan, ve bunun için sizlerinde desteklerine ihtiyacımız var destekten kastımız kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz sadece akıl akıldan üstündür mantıgıyla yola cıktık ve sizlerin fikirleri bizler için çok önemli, bizlere fikirlerinizi sunmak istermisiniz? #operhelp kanalında beklemekteyiz Sizleride aramızda görmek bizleri çok mutlu edicektir, ALLAH’A Emanet olun.

Chat Ortamı

Chat Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir