Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

GaziAntep Sohbet Odaları


GaziAntep Sohbet Odaları

GaziAntep Sohbet Odaları

– Keyifli bir sohbet sitesinde sizlerde yerinizi alın, Bedava Chat Sitesi Gazi Antep sohbet odaları,

Kaliteli bir sohbet sitesi olan www.duygusohbet.org sizlere seviyeli sohbet hakkında, sitesini açıklamak ister bizler Sohbet Odaları Gibi bir çok chat sitesi işlettik ama burası son, vede en iyi şekilde burada elimizden geleni yapıyoruz ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile açmak istedim, Gazi Antep Baklava şehri, şeker gibi, taze, baklavalar, Imm insanlarda öyle biliyormusunuz gerçekten çok iyi niyetli insanlar var vede yardım sever olarak bilinmekteler, Türkiye’nin Güney Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel şehirlerimizden birisi, baklavası yani meşhur yemekleri vede baklavasıyla meşhur bir şehrimiz, ve sizlerinde mutlaka ziyaret etmenizi istiyoruz peki Gazi Antep Hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere : Gazi Antep Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 23.048 artmış 2.028.563 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 1.023.716 erkek ve 1.004.847 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %50,47 erkek, %49,53 kadın olarak bilinmekte olan şehrimize sizleri bekliyor olacağız, devlet ve iş adamları yatırımlarını bu bölge üzerinde çok yapmışlardır ve bu yüzden yeni yeni iş sahaları oluşmakta birlikte çevre illerde ilçelerde bulunan kişiler Gaziantep e taşınmak zorunda kalmışlardır, vede en güzel şekilde hayatlarını sürdürüyorlar, peki Gazi Antep ilçeleri
Toplam olarak 9 tane ilçesi bulunmakta, Araban islahiye Karkamış Nizip Oğuzeli şahinbey Şahit kamil, Yavuzeli ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan bir şehrimizdir Gazi Antep evet Arkadaşlar Gazi Antep HAKKINDA bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri seviyeli sohbet sitesine davet etmek istiyorum.

https://www.duygusohbet.org

bedava sohbet odaları ücretsiz sohbet edelim, gazi antep sohbet de,

Gazi Antep Sohbet Ortamı

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açıldı, bedava sohbet edelim gündelik hayatımızdaki bir çok problemlerden kurtulalım istiyorum, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada sizleri beklemekteyiz amacımız tamamen ücretsiz bir sohbet sitesidir ve hep böyle olacaktır, özellikle gazi antep ve cevre illerde bulunan kullanıcılarımız burada, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara burada başlıya bilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

GaziAntep Sohbet Odaları

GaziAntep Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir