Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Mobil Chat Sistemi


Mobil Chat Sistemi

Mobil Chat Sistemi

– Ücretsiz olarak kaliteli sohbet sitesine sizlerde giriş yapmak istermisiniz, Mobil Sohbet üzerinden bütün akıllı cihazlarla Sohbet et.

Sohbet Odaları Eski Günler 🙂 o çok güzel günlerdi o zamanlar tabi Akıllı cep telefonları nerede vatandaşlarımız bizler yani, gidip internet işimiz olduğu zaman internet cafeye gidiyorduk ve sıklıkla olduğu için o zamanlar bilgisayar alıyorduk, zorda olsa evimize kuruyorduk, internet bağlatıp orada sörf yapmaya başladık, o zamanlar iletişim yolu olarak Msn Vardı 🙂 karşı tarafdan mesaj gelmiyince, Titreşim atardık bir birlerimize, o zaman kamera gizleme gibi bir olayında yoktu, hani, mesela, kameran var ise, bilgisayarından çıkartman lazımdı 🙂 Ah o eski günler, sene geldik 2020 şimdiki dönemle o zamanki dönemle kıyaslarsak şayet baya bir fark atmışız zaten atmamız gerekiyordu, artık ilerliyen evrelerde insanlar ileri gelen teknoloji yi kullanarak, kendilerine fark oluşturdular şimdi ise, Sosyal medya hesapları çıktı bir çok yaygın olan, sosyal medya hesapları Akıllı cep telefonumuz ile birleşti artık bankacılık işlemlerimizi bile şubeye gitmeden cep telefonu ile hallede biliyoruz, tabi eski usul devam eden insanlarımızda var, ”Ben bildiğim yoldan giderim’ mantığı aslında bu, peki günümüzde Sohbet siteleri Mobil sohbet ile hareketlendimi, evet, hareketlendi, aslında artık insanlar, Mobil Sohbet Sistemini kullanmakta, yani kimileri andoirc dediğimiz uygulamayı indirerek kimileri web mobil sayfasını kullanarak, giriş sağlamakta.

Mobil Sohbet Sistemi

Kullanıcılarımız artık burada kaliteli sohbet sitesinde sohbet etmekde bizler Duygu Sohbet ailesi olarak elimizden geleni yapıyoruz ve burada sizleri bekliyor olacağız, 3 faktör yaptık, Resimli sohbet alışık olmadığınız Zsohbet alışkın olduğunuz bide ilk zamanlar çıkan mobilv2 gibi bir çok kurma yolu ve sizlere istediğiniz yerden özgürce giriş yapmanız için bu yolu tercih ettik, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte bedava sohbet etmek istermisiniz, amacımız burada bedava sohbet’i sağlamak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sonuna kadar gidiceğiz, kim bilir sizlerde burada en büyük aşklara dostluklar kardeşlikler arkadaşlıklar kura bilir, burada keyifli güzel hoş vakitler geçire bilirsiniz, sizleri aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor, ALLAH’A Emanet olun.

Mobil Chat Sistemi

Mobil Chat Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir