Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Mobil Sohbet Sayfası


Mobil Sohbet Sayfası

Mobil Sohbet Sayfası

Seviyeli sohbet odaları sitesi sizler için açık, en iyi şekilde Mobil sohbet sayfası ile sohbet edin, arkadaş bulun.

İnsanlar kendilerine sohbet siteleri adı altında bir çok farklı sohbet sitelerinde yenilik ararlar, bizler yeniliklere açığız vede mobil sohbet sayesinde bir çok faktöre imza attık vede atmaya devam edicez gibi görünüyor, tabi sizlerin destekleri doğrultusunda, çünkü her zaman dediğimiz şey, atasözlerini yabana atmayın ”Akıl Akıldan Üstündür” Mantığıyla yola çıktık ve sizlerin gerçekten fikirlerine çok ihtiyacımız var, fikirlerinizi bizlerle Paylaşırmısınız bunun için yapmanız gereken tek şey Operhelp kanalına Giriş yaparak, bizlere fikirlerinizi belirtmeniz olacaktır, haydi gelin en iyi şekilde chat sohbet odaları sitesinde özgürce sohbet edelim, vede burada sizler için hazırlanan güzel şeylere odaklanalım, mesela, Resimli Chat bu sistemi kuralı hemen hemen 2 ay oldu, tabi ilk önce, yadırgandık, alışık bir yüz değil tabiyki, sadece istiyen kullanıcı kendi resmini veya başka bir resim koya biliyor çiçek böcek gibi hepimiz sanal alemde Skype gibi şeyler kullanıyoruz oraya mutlaka Durum vede resim kullanmaktayız doğrumu ? doğru, bizler Resimli Sohbet sistemini o yüzden yaptık vede tamamen bunu ücretsiz hale getirdik, Alışık oldukları sisteme geri döndük vede , Yeni Sohbet sistemini kurduk, ve insanlar nereden giriş yapmak isterlerse oradan giriş yapmaktalar, sizlerde istediğiniz her çeşit yerden giriş yapabilirsiniz tabi bu mobil sistemiyle çalışmakta, web sohbet için kullanıcılar resimli sohbet ile giriş yapıyorlar, veya, Farklı Sürümle gir diye bir şey yaptık oradan giriş sağlıya biliyorlar Kaliteli sohbet odaları.

Mobil Sohbet

Bütün akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapma şansına sahipsiniz İos Andoid bütün cihazlar burası için uygundur, sizlerde istediğiniz her yerden giriş yapabilir vede burada sohbet edebilirsiniz, haydi gelin iki lafın belini kıralım, ve chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte olalım, Türkiye’nin vede Yurt dışında bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz burada, bizler sizleri bekliyor olacağız, haydi gel, sohbet et, ALLAH’A Emanet olun.

Mobil Sohbet Sayfası

Mobil Sohbet Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir