Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Muhabbet Ortamı


Muhabbet Ortamı

Muhabbet Ortamı

– Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yapın. Muhabbet Ortamı ile yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar bulun sohbet edin.

Eğlenceli bir chat sitesinden merhabalar hoş geldiniz efendim nasılsınız iyimisiniz ? sizlerle bugün iki lafın belini kırmaya geldik bugün sizlerle özel sohbet etme günümüz olsun istiyoruz vede Muhabbet etmek istiyen varsa ücretsiz şekilde sohbet platformuna katıla bilir elimizden geldiği kadar sizlere iyi bir hizmet vede kaliteli bir görüntü sağlamaya çalışıyoruz farkımız diğer siteler gibi olmak değil farkımız burada
Aile Sohbet Sitesini aktif etmektir Amacımız Chat yapmak Muhabbet Etmek. Gelin birlikte en güzel saatleri sizlerle
yaşıyalım eğlenceli güzel bir sohbet sitesine giriş yap üye olmadan sohbet et ve yeni yeni arkadaşların olsun Aslında mantık budur.
Giriş yaptığınız zaman biraz sohbet kanalını izleyin insanlar zaten sözleriyle konuşmasıyla kendini belli eder her daim bakalım neler var ,
neler yok diye.

Bedava Chat Sitesi Biraz oturup izle ne demek istediğimi anlıyacaksın bide lap diye özele dalan kişiler var ki sorma 🙂 adam resmen burayı farklı niyetle
benimsemiş gelmiş büyük sitelerde genellikle bu başımıza geliyor ula kız nickiyle girdim sanki 🙂 özelimde lap lap kişiler Selam Naber gibi şuradan buradan adın ne vs başka şeylerde söylüyorlarda terbiyem müsade etmiyor .) biz bunları burada engelledik. vede elimizden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Muhabbet Sitesi

Eğlenceli bir sohbet sitesi olduğumuz kesin resimli sohbet sistemi bile kurduk elimizden ne geliyor ise yapıyoruz yapmaya devam ediyoruz Türkiye’nin her bir ilnnden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor kim bilir yeni dostluklar yeni arakdaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. haydi gel sende sohbet et en iyi şekilde burada kaliteli bir sohbet ortamı kur. vede Online kullanıcılarımızla birlikte çok güzel bir chat sitesi oluşturalım sizleri aramızda görmek sizlerle sohbet etmek istiyoruz çok şey değil aslında gündelik hayatımızda malesef bir çok problem yaşıyoruz gerek aile gerek iş gerek bağzı şeyler hep üst üste geliyor yıkılıyoruz ama aslında yıkılmamak lazım. gülmek eğlenmek Chat yapmak lazım. gelin birlikte buna bir son verelim vede gerçekten güzel bir keyif yaşıyalım.

Muhabbet Ortamı

Muhabbet Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir