Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Resimli Sohbet Odaları


Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odaları

– Chat Sohbet Odaları Sitesi sizler için Açık. Resimli Sohbet Odaları Sayesinde Ücretsiz Arkadaş edin.

Kaliteli insanlarla burada muhabbet etmek ister misiniz? Duygu Sohbet sitesi sizler için elimizden geleni yapıyor ve burada sizleri bekliyoruz bizlerde Resimli Sohbet Odaları Sitesini kurduk bir çok sitede olmayan bir özellik Resimli Sohbet, farklı bir Sistem kurduk. ve bunu sizlere ücretsiz olarak sürüyoruz sadece web vede mobil kullanıcılar faydana bilir vede Mirc Kullanıcıları için düşündük mesela. Mirc Kullanıcısın. Webden gir vede orada resim yükle dediğin zaman resmini yükle çık Mirc bölümünden giriş yap o resim orada kalıyor. webden girenler veya cep telefonu ile girenler bu resimlerini görür. sizlerden ricamız burada bizler Seviyeli sohbet Sitesi kurduk ve bunun için lütfen koyduğunuz resimlerde cinsel vede siyasi resimler olmasın sistem otomatik olarak atıyor. vede resminizi siliyor ama bizler uyarıyoruz ilk etap 2 ci defa uyardığımızda sisteme giriyoruz vede atılıyorsunuz. bunun yaşanmasını istemiyoruz ama dediğim gibi kurallarımız var. ve bu kurallara uymamız gerekiyor https://www.duygusohbet.org sizler için çalışmaya devam ediyor. her kişiyi düşündük resim olmadan giriş yapmak istiyen kullanıcılarımız için z sohbet aldık. vede eski sürümler ekledik yani bu sitede yok yok. yeter ki sizler giriş yapın Muhabbet edin diye bir çok şeyleri düşündük. Koruma olaylarını pek açmıyoruz siteye girişiniz engellenmesin diye daha ne yapalım 🙂 Akıl verin biraz bizlere.

Şu Konular ilginizi göz atabilirsiniz.


Resimli Chat Odaları

Bir çok kaliteli kişilerle muhabbet etmekteyiz. amacımız burada sizleri beklemek ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor. kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. vede chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte vakit geçire bilirsiniz. üyelik derdi yok abonelik derdi yok bizler sizler üstünüzden para kazanmak istemiyoruz kesinlikle. En güzel şekilde sizlere güzel vakitler geçirmek için burada toplandık. vede toplanmaya devam ediyoruz. En iyi şekilde Sohbet Odaları sitesinde sizleri bekliyor olacağız. hoşçakalın.

Resimli Sohbet Odaları

Resimli Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir