Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sakarya Sohbet Ortamı


Sakarya Sohbet Ortamı

Sakarya Sohbet Ortamı

– Ücretsiz olarak en iyi şekilde sizlerde chat yapma imkanına Sahipsiniz Sakarya Sohbet Ortamı sizler için açılmıştır.

Ücretsiz olarak sizlerde en iyi şekilde burada sohbet etme şansına sahipsiniz, bizler elimizden geldiği kadar burada sizlere hizmet vermek istiyoruz, ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, bugün yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Sakarya Sakarya Sohbet Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel şehirlerimizden bir tanesi nüfus kalabalığı olarak çok yüksekte olan sakarya, bir çok büyük ilçeleri kendi mahallesi yapmayı başarmış bir şehir, devlet ve iş adamları olsun oranın yerli vatandaşları olsun kendi memletine sahip cıktılar vede istediklerini aldılar, gerçekten çok güzel yerleri var inşallah bahsediceğiz şimdi Sakarya Hakkında bilgi verelim sizlere Sakarya Nüfusu geçtiğimiz senelerde 20.486 artmış 1.010.700 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise : 505.645 erkek ve 505.055 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %50,03 erkek, %49,97 kadın olarak bilinmekte, peki devlet ve iş adamları yatırımlarını biraz daha yapsalar gerçekten çok güzel bir şehir olacak inanıyorum buna, peki Sakarya ilçeleri Toplam 16 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Taraklı Söğütlü Serdivan Sapanca Pamukova Kocali kaynarca karasu karapürçek hendek geyve Fazilli Erenler Arifiye Akyazı Adapazarı ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte, peki son olarak , Sakarya Tarihi yerler Tozlu Cami + Sakarbaba Türbesi + Karagöl Yaylası + Seyir Terası + Sakarya Şehitliği + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte, Sakarya hakkında bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri seviyeli sohbet odaları sitesine davet etmek istiyoruz.

Sakarya Sohbet Sitesi

bir çok kullanıcılarımız burada takılmakta, sizlerde en iyi şekilde sohbet edin diye bütün her şeyi yaptık, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, haydi sizlerde gelin, bedava sohbet edin, vede chat odaları sitesinde ücretsiz olarak en iyi işleri yapın, https://www.duygusohbet.org chat sitesi sizler için her şeyi yapmaktayız, haydi gel, bedava sohbet et, ve burada ol,
Mobil Sohbet sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz, haydi gel sende en yakın insanını burada bul, ALLAH’A Emanet olun.

Sakarya Sohbet Ortamı

Sakarya Sohbet Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir