Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sanal Sohbet Odaları


Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

– Ücretsiz sohbet sayesinde sizlerle birlikteyiz, Sanal Sohbet Odaları Sitesinde Sizlerle birlikteyiz, chat odaları.

https://www.duygusohbet.org sitesinde sizlerle birlikteyiz amacımız tamamen burada bedava sohbet sitesi kurmak vede bunu ayrıcalıklı olarak yapmak istiyoruz, ve sizlerle birlikteyiz, gel chat sohbet odaları sitesi, sizlerle birlikteyiz, Bedava Sohbet Sitesi sizler için açıldı,, sizler burada en iyi şekilde sohbet etmek için elimizden geleni yapmaktayız ve sizlerle birlikte chat sohbet odaları sitesinde birlikteyiz amacımız güzel bir seviyeli sohbet oluşturmak vede burada insanlar rahat sohbet etsinler diye elimizden geleni yapıyor ve sizleri burada bekliyor olacağız Sanal chat Odaları Sitesinde sizler için bütün imkanlarımızı sunuyoruz vede chat sohbet odaları sitesine sizleri bekliyor olacağız haydi gelin bedava sohbet edelim, vede burada yeni dostluklara yelken açalım, bizler https://www.duygusohbet.org ailesi olarak bütün her şeyi elimizden ne geliyorsa yaptık ve sizlerin gerçekten desteklerine ihtiyacımız var destekten kastım kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz sadece akıl akıldan üstündür mantığıyla yola çıktık ve fikirleriniz bizler için çok önemli, bizlerle birlikte fikirlerinizi söylermisiniz en azından güzel bir şeyler katalım istiyoruz, gündelik hayatımızda bir çok problemler yaşasakta, kendimize vakit ayırmamız gerekmekte, ben Sanal sohbet Sitelerinde o kadar insanlar tanıdımki, o kadar insanlarla muhattap oldumki kimi kötü kimi iyi reel hayata bu böyle değilmi cana yakın olmak bile yanlış anlaşılmalara neden olmakta, mesela yeni bir insan tanımak istiyorsunuz yanına gidemiyosunuz gitseniz yanlış anlıycak veya yardım edilicek ise artık yardım etmiyoruz, başımız belaya girer diye.

Sanal Chat Ortamı

Ücretsiz olarak en iyi şekilde sohbet et hayatına renk girsin, vede sizlerde en iyi ücretsiz sohbet odalarında sohbet edin, vede burada yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide en güzel bir sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz, Sizleri en güzel sohbet odaları sitesine bekliyor olacağız, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızda burada sizleri beklemekte amacımız sadece chat yapmak ve bunun için sizlerle birlikte olmak en güzeli, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden giriş yapın vede bedava sohbet odaları sitesinde sizlerde olun, ALLAH’A Emanet olun.

Sanal Sohbet Odaları

Sanal Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir