Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sanal Sohbet


Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

Ücretsiz olarak giriş yapın, en yeni dostluklarla tanışın, Sanal Sohbet Sitesi sizler için açılmıştır Duygu sohbet,

Ücretsiz olarak sohbet sitelerinde sizlerde keyifli vakitler geçirme şansına sahipsiniz, amacımız burada güzel bir sohbet sitesi oluşturmak vede kaliteli sohbet etmek yolda yürürken, insanlar bir birleriyle ne kadar güzel sohbetler ediyor eskiden dostluklar güzeldi mesela, konuşulacak o kadar çok şey vardıki dostunuz aradığı zaman veya sevdiğiniz biri, buluşmak için can atardık, vede buluştuğumuzda hiç bir şeyle ilgilenmez, kendimizle ilgilenirdik artık devir Sanal Sohbet devri, vede chat sohbet odaları sitesi sizler için açıldı artık burada yeni yeni dostluklar bulunuyor, vede zaman geçtikçe bir bakıyorsunuz gerçekten yeni arkadaşlıklar oluşmuş, vede keyifli bir sohbet haline getirmekte https://www.duygusohbet.org chat sitesi sizler için açıldı, bedava sohbet edelim, diye, vede üyeliksiz ücretsiz abonelik yok hiç bir şekilde sadece Rumuz kayıt etmeniz yeterli olacaktır, buda ücretsiz vede web sohbet olsun mobil sohbet olsun buralardan giriş yaparken sizlere nick kayıt edilsinmi diye bir şey çıkmakta evet diyorsunuz aklınızda kalıcak şifreyi belirleyin, vede e-mail adresinizi yazın, bu kadar sistem otomatik kayıt etmekte, dediğim gibi her han gibi bir ücret ödemenize gerek kalmıycak bile, ve sizlerle burada keyifli bir güzel vakitler geçireceğiz.

Sanal Sohbet Ortamı

Ücretsiz olarak en iyi şekilde, sohbet ede biliceğiniz sohbet sitesi Duygu sohbet, sizler için her şeyi düşünüyoruz vede yapmaya devam ediceğiz şimdilik Resimli Sohbet Sitesini inşa ettik, ilerliyen vakitlerde Ücretsiz kameralı sohbet yapıcağımızdan kuşkunuz olmasın ve bu tamamen ücretsiz olarak kalıcak, ve sizlerle birlikte güzel vakitler geçireceğiz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte sohbet ediyoruz, ve sizleri aramızda görmek istiyoruz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, işimiz bu chat yapmak iki lafın belini kıralım vede doyasıya Muhabbet edelim istiyoruz, Mobil Sohbet Sayesinde istediğiniz her yerden giriş yapabilir radyo dinliye bilir oyun kanallarında kendinizi geliştire bilir, vede sohbet kanalında 7/24 Sohbet sitesine sizlerde dahil olabilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

1 Yorum

  1. Esma

    29 Aralık 2019 at 03:55

    Gercekten cok guzel bi sohbet sitesi. Buraxa ben yeni arkadasliklar edindim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir