Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Seviyeli Sohbet Siteleri


Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Siteleri

– Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açıldı en iyi şekilde ücretsiz sohbet etmek vede seviyeli sohbet’in farkına varmak istermisin,

Ücretsiz sohbet siteleri arasında en iyisi olmak için elimizden geleni yapıyor ve sizleri burada bekliyor olacağız, amacımız sadece chat sohbet odaları sitesinde özgürce sohbet etmek ve bunun için sizlerle birlikte kaliteli sohbet ederek en iyi yerlere gelmek istiyoruz https://www.duygusohbet.org/sohbet-odaları sitesi sizler için açıldı, haydi sizlerde gelin, en iyi şekilde sohbet sitelerinden faydalananın, burada üyelik sistemi kayıt ol ücret öde gibi bir sistem yok, olmayacakta bizler burayı açarken aslında, bir çok değişiklikler yaptık mesela Resimli sohbet gibi, değişiklikler nasıl yani? mesela sizler resimlerinizi yüklüye biliyorsunuz, yalnız cinsel içerik veya, siyaset içerikli resimler koymak kesinlikle yasaktır, burada din ırk Politika gibi bir çok şeyleri zaten izin vermiyoruz tamam dünya vede dünya gelişmelerinden haberimiz olması şart, buna saygı duyuyorum ama bunun, yeri ve zamanı çok önemli değilmi, çünkü sohbet siteleri denilince akla, eğlenceli bir platforum geliyor ve insanlar burada arkadaş dost belkide eş arıyorlar kendilerine güzel bir vakit geçirmek için geliyorlar bunları neden içlerini karartalımki, bunlar zaten yasak olan şeyler, neden böyle peki dediğinizde işte, her insanın farklı düşünceleri vardır saplanmıştır o vede, karşı tarafın canını yakar diye en başta yasaklamışlar, bizlerde bunlara uyarak yolumuza devam ediyoruz ve sizleri bekliyor olacağız.

Seviyeli Sohbet

Amacımız bu yönde ve sizlerle birlikte en iyi şekilde chat sitesi kurmak istiyoruz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada keyifli dakikalar sürmek istemezmisiniz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, amacımız burada güzel vakitler geçirip insanlardan para almamak, vede sizlerin desteklerine gerçekten ihtiyacımız var destekten kastım kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz sadece akıl akıldan üstündür mantığıyla yola çıktık ve fikirleriniz bizler için çok önemli #operhelp kanalına gelerek yönetici arkadaşlarımızdan +(voice) istiye bilir, vede sizlerin var ise fikirleri şikayetleri önerilerini burada dile getirin, bizlerde onlara göre yolumuza bakalım değilmi 🙂 Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan giriş yapabilir en iyi şekilde kaliteli sohbet sitesinin sizlerde farkına varabilirsiniz, https://www.duygusohbet.org/sohbet < resimli sohbet, https://www.duygusohbet.org/mobil-sohbet ise istediğiniz her yerden giriş yapabilirsiniz. ALLAH’A Emanet olun.

Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir