Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sınırsız Sohbet


Sınırsız Sohbet

Sınırsız Sohbet

– Bedava Sohbet Odaları sitesi tamamen sizler için açık 7/24 Chat yapma vakti hadi gelin iki lafın belini kıralım,

Kaliteli bir sohbet sitesi olan, Duygu sohbet sizlere kapılarını ardına kadar açmakta, bizler burada en iyi şekilde sohbet odaları sitesini kurduk ve sizleri burada bekliyor olacağız, hayat tesadüflerle dolu, kimileri burada, kendine vakit ayırmak eğlenmek için girerler kimileri ise, Aşk bulmak için girerler bayan bay kişilerle tanışıp güzel vakitler geçirmek istiyenlerde unutmamalı, tabi farklı amaçları olanlarda, bizler burada her türlüsüyle karşılaştık, vede bir çoğu olan Saldırı yapan vede insanlara küfür etmekten zevk alan insanları gördük bir çoğunu yolundan çevirdik aslında, iyi insanlar oldular vede halka kazandırdık çünkü reel hayatta yapamadıklarını klavye başında yapmayı çok seven insanlar var, malesef bunlardan kendimizi arındırana kadar canımız çıktı çok kişiyi bu yüzden kaybettik bağzen oldu bizlerde yaptık böyle bir hata ama insanız hata yapmak için varız, temelliğimiz bu yönde, haydi gelin en güzel şekilde sizlerle vakit geçirelim, en iyi şekilde Aile Ortamı Sitesinde sizlerle birlikteyiz, haydi gel. en iyi şekilde burada sizlerle iki lafın belini kıralım muhabbet edelim, chat yapalım, ve sizlerle güzel vakitler geçirelim.

https://www.duygusohbet.org

bedava sohbet odaları ücretsi sohbet et.

Sınırsız Sohbet Odaları

Bizler burada sizlerle birlikte olacağız vede ücretsiz bir sohbet sitesi, sizler için açıldı, sizlerde en iyi şekilde güzel vakitlerinizi burada geçire bilir, vede sizlerle birlikte burada olacağız Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada olacağız amaç sadece chat yapmak, vede yeni dostluklar kurmak, kim bilir burada yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz, amacımız sadece bu yönde, kaliteli hizmet sunmak ve bunun için en iyi şekilde sizleri yanımızda görmek sizlerle kaliteli sohbet etmek istiyoruz, amacımız tamamen bu yönde seviyeli sohbet etmektir, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz, sizleri aramızda görmek istiyoruz sizlerle sohbet etmek istiyoruz, burada güzel vakitler geçirmek istiyoruz. ALLAH’A Emanet olun.

Sınırsız Sohbet

Sınırsız Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir