Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Sohbet Mekanı


Ücretsiz Sohbet Mekanı

Ücretsiz Sohbet Mekanı

Kaliteli olarak sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz Ücretsiz Sohbet Mekanı bayan bay kişilerin buluşma noktası.

Seviyeli Sohbet Odaları Sitesi sizler için elimizden geleni yapmaktayız, Ücretsiz olarak Katılım Sağla, en iyi şekilde chat sohbet, etme imkanına sahip olup burada ücretsiz şekilde katılım sağlaya bilirsiniz, bizler en iyi şekilde chat sohbet sitelerine bekliyoruz sizleri haydi gel, sende kaliteli olarak sohbet et, ve yeni yeni insanlarla tanış arkadaş ol, bir çok sohbet sitesinde bulunmayan, özelliklere sahip olan https://www.duygusohbet.org alışık olduğunuz sistemlerden daha üstün olduğunu vede hiç bir şekilde masraftan kaçmadığını göstermek istiyor sizlere, haydi sende gel en iyi şekilde sohbet siteleri adı altında burada üyeliksiz sohbet et, arkadaşlık siteleri olarak bilinen sanal sohbet siteleri, burada üye olmadan, vede sadece şifresiz sohbet ile giriş yapabilir, sizlerde güzel eğlenceli hoş vakitler geçirme şansına sahipsiniz,
Sanal Muhabbet siteleri arasında en iyisini bizler yaparız! dedik vede yaptık, ve sizleri aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor, en azından diyoruzki yaptığımız işlemler çöp olmadı, yeni yeni insanlar giriş yaptı, vede burada 7/24 Sohbet dönmekte, gece gündüz giriş olan bir sohbet sitesi olarak anılmakta, sizlerle birlikteyiz.

Sohbet Mekanı

Seviyeli Sohbet Sitesi sizlerle birlikteyiz, Seviyeli sohbet, sizlerle birlikteyiz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, amacımız burada iyi bir sohbet sitesi kurmak ve bunun için elimizden ne geliyor ise yapıyoruz ve sizleri aramızda görmek istiyoruz sizlerle sohbet etmek en güzel iş olduğunu biliyoruz, seviyeli olarak edilen her sohbet bence çok iyidir, ve sizleri aramızda mutlaka görelim, bizler buraya çok güzel işler yapmak için https://www.duygusohbet.org sitesinde kalın, ve sizlerde ne demek istediğimi anlayın, olayımız belli sohbet chat yapmak, istiyoruz, Mobil Sohbet sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapın, sizlerde burada radyo dinleyin oyun oynayın vede en iyi şekilde chat sohbet sitelerine giriş yapmayı unutmayın! ALLAH’A Emanet olun.

Ücretsiz Sohbet Mekanı

Ücretsiz Sohbet Mekanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir