Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Sohbet Siteleri


Ücretsiz Sohbet Siteleri

Ücretsiz Sohbet Siteleri

– Bedava sohbet sitesinde sizlerle birlikteyiz amacımızınızı ücretsiz sohbet siteleri sizlerle birlikte, kaliteli sohbet yap.

Ücretsiz sohbet odalarısitesi sizler için açıldı, üyeliksiz kaliteli sohbet odaları% 100 canlı kullanıcılarla birlikte bu platformunda, sizlerle birlikteyiz, sizlerle birlikte burada en iyi sohbet sitesi, amacımızınızı seviyeli sohbet yapın, vede burada yeni kullanıcılarımızla birlikte güzel bir sohbet sitesi kurmak, ve Sizlerle daima güzel laflar edelim istiyoruz, amacımız açık olan bu yüzden bu yüzden buradakilerin arandığı zamanlar aranıyorlar, sohbet etsinler vede burada güzel zamanlar geçirsinler, insanlar günlük hayatta bir çok sorun yaşıyoruz, vede bu bizi ruhen kötü hale sokmakta oluyor, bizler bildik gibi doğuyor ve onların başında malesef aşamamız, buda bizi hastalıklara itiyor, ve hastalık dediğiniz şey, ALLAH’dan gelen bir şey ama bizler kendi elimizle kendi kendimizi yakmaktayız,yani piskolojikmen problemleri yaşıyoruz ve bu hastalıklar ana nedenler bu, o yüzden kafa takmamaya özen gösterelim kendi sağlığımız için, vede kendiniz için güzel fotoğraflar atın, ve burada sizler güzel bir sohbet sizinle dilediğiniz gibi sohbet edin, Muhabbet edin, ve sizlerin burada istediklerinizi yapabilirsiniz,www.duygusohbet.org sitesi en kaliteli şekilde Muhabbet hazırlamak.

bedava sohbet

sohbet sohbet sitesi, sizlerle birlikte buradayız ve ücretsiz sohbet edin.

Mobil Sohbet

Ücretsiz sohbet sitesi , burada, Türkiye’nin bir ilinden ilçesinden buradaki kullanıcılarımız burada sizleri beklemekteyiz, amaçlarımızda görüşmenizi bekliyoruz ve bu konuda sizlerle birlikteyiz, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açılabiliriz, Online sohbet Sitesinde sizteyiz , ve burada sizleri bekliyor olacağız, haydi gelin, güzel bir sohbet edelim, sizlerin gerçekten destekleyici varlığımız var destekten kastım bazen sizlerden ücret talep etmiyoruz sadece ” akıl akıldan üstündür ‘mantığıyla yola çıktık ve fikirleriniz gerçekten bizler için çok … Şikayetleriniz, #operhelp kanalında bizlere bildirirmisiniz? haydi sizlerle birlikte güzel günler güzel saatler geçirmek istiyoruz,
Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonularınızdan giriş yapabilir oyun oynuya bilir, vede 7/24 Sohbet edebilirsiniz ALLAH’A Emanet olun.

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Ücretsiz Sohbet Siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir