Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Üyeliksiz Sohbet


Üyeliksiz Sohbet

Üyeliksiz Sohbet

Chat sohbet siteleri sizler için açık Üyeliksiz Sohbet sayesinde sizlerde kaliteli sohbet edin bedava sohbet sitesi.

Ücretsiz olarak katılım sağlıya biliceğiniz tamamen üye olmadan şifresiz sohbet ile giriş yapabilirsiniz ,bizler profil sistemlerini yeniden oluşturduk hakkınızda yazısına istediğinizi yaza bilirsiniz vede sınırsız şekilde genelde özelde mesaj atma özelliğine sahiptir bizler bu işten para kazanalım diye açmadık bu sunucuyu ve insanlar burada düzenli şekilde sohbet etsinler bir birlerine merhaba desinler diye kurduk haydi gel sende sohbet et, en iyi şekilde sohbet odaları sitesine giriş yapmayı dene, vede burada kaliteli sohbet sitelerine en iyi şekilde güzel hoş vakitler geçire biliceğini unutma, haydi ücretsiz olarak sohbet sitelerine bekleniyorsunuz, bizler burada en iyi şeyde yapmak istedik hiç bir masrafdan kaçınmadık kaçmaya hiç niyetimiz yok kaliteli olarak sohbet sitelerine sizleri bekliyor olacağız, haydi gel sende kaliteli sohbet sitesine giriş yap en iyi şekilde mobil sohbet sitesiyle giriş yaptığın zaman resimli sohbet bölümünden giriş yaparsan şayet gerçekten dediğim gibi, çok güzel sistem kurduk, ve sizleri bekliyoruz, irc sohbet sitelerinde belki böyle bir şey görmemişsindir, ama müthiş güzellikle haydi gel sende kaliteli sohbet et, en iyi şekilde burada eğlenceli sohbet sitelerine takıl, gel burada bizlerle beraber yeni arkadaşlıklar edin, chat sohbet odaları.

Bunlarda ilginizi çeke bilir

Üyeliksiz Sohbet Odaları

Türkiye’nin vede yurt dışında bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor, gelin sizlerde kaliteli bir şekilde sohbet edin, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, haydi gel sende en iyi şekilde sohbet sitelerine katıl arkadaşlık olarak sizlere yeni imkanlar sunalım burada ücretsiz olarak sohbet eden insanlar gündelik hayatlarında reel hayata dönüp dışarıdan görüşme yapıyorlar, vede burayı unutmuyorlar bir çok kişi evlenmeye kadar karar vermişler ve inanın bunlar bizleri çok mutlu ediyor, sizlerde böyle durumlarda olmak için burada giriş yapabilirsiniz https://www.duygusohbet.org sitesinde özgürce sohbet etmekteyiz, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilirsiniz, eğlenceli sohbet sitesine sizleri bekliyoruz.

Üyeliksiz Sohbet

Üyeliksiz Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir