Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Adalar Sohbet Sitesi


Adalar Sohbet Sitesi

Adalar Sohbet Sitesi

– Kaliteli kişilerle sohbet edin. Adalar Sohbet Sitesi Sizler için Kurulmuş bir Arkadaşlık Sitesidir.

En çok yaşamak istediğim yer Adalar biliyor musunuz? neden? Çünkü şehirden uzak araba yok. vede tertemiz bir havası var. Tarihi adalardan bahsediyorum. Çorafyanın dağılmasıyla birlikte oluşan gerçekten çok güzel bir yerdir Adalar. İstanbul’A Yakındır. vapurla veya gemiyle gide bilirsiniz özellikle yaz aylarında. peki Adalar Hakkında Sizlere bilgi vermek isterim Aslında konumu Açarken. bütün İstanbul Adaların’dan bahsetmek istedim Toparlıyamadım. Toplam olarak 3 Ada bulunmakta : Adları : Büyük ada, Heybeli ada, Burgaz ada, Kınalı ada ve Sedef adası Kaşık Adası ve Tavşan Adası ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan bir güzel yapı diyim ALLAH’In yarattığı bir Cennet yeri olan adalar. Peki Büyük Ada Nüfusu 15.238 ve yapılan Adalar Sohbet Sitesi araştırmalara göre ise : 8.046 erkek ve 7.192 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %52,80 erkek, %47,20 kadın peki Heybeli Ada ve bir çok güzel adalar bir birlerine yakın oldukları için hepsini bir arada görme şansınız var tabi İstanbul gibi bir ilden gelenler için öyle değil ayrı ayrı vapurlar kalkmakta. Adalar’da Tarihi yerler Rum Yetimhanesi + Reşat Nuri Güntekin’in Evi + Rum-Ortodoks Mezarlığı + Meryem Ana Kilisesi + Adalar Müzesi + ve inşallah Şu başımızdaki Sıkıntılar gitsin. bende gidip göreceğim adaları ve bu konuyu tekrar açıp sizlere resim paylaşmak istiyorum. diyorum ya gerçekten çok güzel tertemiz bir şehir Adalar. HAKKINDA bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli Sohbet Sitesine davet etmek istiyorum.

Adalar Chat Odaları

Adalar Chat Odaları


Şunlarda ilginizi çekebilir.


Adalar Chat Odaları

Ücretsiz olarak sohbet sitesinde sizleri beklemekteyiz amacımız sohbet etmek en güzel şekilde sizlere burada güzel bir chat sitesi sunmak istiyorum Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyoruz gelin birlikte çok güzel bir sohbet sitesi kuralım sizlerle en iyi şekilde çalışalım. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor amaç Muhabbet etmek amaç en iyi şekilde sizlere hizmet vermek. kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. gelin chat yapalım sohbet edelim. eğlenelim gülelim.

Adalar Sohbet Sitesi

Adalar Sohbet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir