Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Fatih Arkadaşlık Sitesi


Fatih Arkadaşlık Sitesi

Fatih Arkadaşlık Sitesi

– Ücretsiz olarak sohbet etmek ister misin? Fatih Arkadaşlık Sitesi sizler için Açık En iyi Chat Odaları.

Kaliteli olarak sohbet sitesi sizler için açık en iyi şekilde chat muhabbet odaları burada Fatih Arkadaşlık Sitesi sizler için ücretsiz olarak açılmıştır burada üyelik olmadan hiç bir şekilde abonelik yaşamadan giriş yap sende katıl en iyi şekilde sohbet et Chat sohbet odaları sayesinde bir çok kişi burada tanıştı arakdaş oldu bizler burayı bu sebepten kurduk. hadi gelin birlikte burada üyelik olmadan abonelik olmadan bayan bay kişilerle tanışın bir çok kesimden kullanıcılarımız var özellikle Fatih Aksaray Taksim taraflarındaki kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte. birlikte gerçekten çok eğlenceli bir chat sitesi çıkartıcağımız kesin. hadi gelin. birlikte güzel hoş vakitler geçirelim vede Resimli Sohbet odaları sitesi tamamen sizler için Açık. en eğlenceli şekilde katılım sağla. vede Muhabbet sitesinde kendine güzel aşklar yarat. sizlerin elinde nezih olarak takılın. küfür seviyesizce konuşmalardan uzaklaşın zaten bu şekilde sanal sohbet odaları kirlenmemiş olur vede herkes güvenli olarak giriş yapabilir. bu sayede yeni yeni kişilerle tanışa biliriz. En iyi şekilde Chat Sohbet Odaları sayesinde birlikte olalım. hadi gel 🙂

Şunlar ilginizi çeke bilir :


Fatih Sohbet Sitesi

Kaliteli kişilerle burada tanış Arkadaş ol En iyi şekilde Chat Sohbet sitesine giriş yap. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız sizleri beklemekte haydi giriş yap sende burada kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsin bilemeyiz ki kimin nereden çıkaçağı belli olmuyor bu sanal alemde. Hadi biraz Size İstanbul Fatih ilçesinden bahsedelim.
Fatih Nüfusu kaç 443.090 225.356 erkek ve 217.734 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,86 erkek, %49,14 kadın olarak bilinmekte gerçekten çok güzel bir ilçe gidip görmenizi tavsiye ediyorum tabi son zamanlarda Arapların şehri gibi oldu. çünkü yabancı kökenler yaşamakta. tabalelar bile yabancı artık iş imkanın yüksek olan bir şehir oldu. bir çok güzel yerleri bulunan bir şehrimiz sizler için açık. Eğlenceli chat yapalım. ve sizlerle güzel vkaitler geçirelim.

Fatih Arkadaşlık Sitesi

Fatih Arkadaşlık Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir