Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Mobil Sanal Sohbet Ortamı


Mobil Sanal Sohbet Ortamı

Mobil Sanal Sohbet Ortamı

– Ücretsiz Kaliteli Sohbet sitesi sizler için Açık Mobil Sanal Sohbet Ortamı Sizler için açık kalacaktır.

Ücretsiz olarak sohbet sitesi sizler için açık bizler burada arkadaşlık sohbet odaları sistemini kurduk ve sizleri aramızda görmek istiyorum. Haydi gelin birlikte chat yapalım  edelim. peki burada üyelik siz olarak nasıl sohbet edebiliriz yani kayıt olmadan aslında burada profil sistemi vs yaptık ama bunu üyelik için yapmadık. çok basit bir şekilde bir komutla bile sizlerde nick kayıt işlemlerini yapıyorsunuz. sadece kredi kartı bilgileriniz yeterli tabi şaka şaka 🙂 /ns register 12345 duygu@duygusohbet.org şeklinde alabilirsiniz. sonrasında resimli sohbet sitesinden giriş yaparak kendi resminizi yerleştire bilirsiniz haydi sizleri aramızda görmek sizlerle muhabbet etmek istiyoruz. Eğlencenin dibine vuruyor ve sizleri aramzızda görmek istiyoruz Eğlenceli sohbet’in tek adresi https://www.duygusohbet.org sizleri beklemekteyiz yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar burada sizleri beklemekte. Sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu etmekte. gerçekten çok güzel kullanıcılar var aramızda bayan erkek karışık şekilde sohbet ediyoruz özelde istediğinizle görüşe bilirsiniz. vede siteden atılmıcak şeyler yapmadığınız sürece problem yok haydi gel kaliteli şekilde ücretsiz muhabbet edelim birlikte chat sohbet odaları sitesine girişler yaparak kendimizi ispatlıyalım. duygular eşittir yani birinden hoşlandığınız zaman resim istediğinizde sizlere güvenir ise özelde resim paylaşma şansı var bizler sizler için çalışıyoruz ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor sizleri aramızda görmek istiyoruz. hadi gelin birlikte çok güzel muhabbet edelim en güzel dibe vuralım.

Şu konular ilginizi çeke bilir.


Sanal Sohbet Ortamı

Chat sohbet odaları sitesinde tamamen sizler için ücretsiz bir  kuruldu ve burada sizleri bekliyor olacağız amacımız gayet açık ve net burada Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız sizleri bekliyor Amacımız chat sohbet sitesinde bir ilk olmak. ve bunun için elimizden geleni yapıyor ve sizleri aramızda görmek istiyoruz. kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar başlıya bilir sizlerde eğlenceli sohbet sitesine giriş yapın Resimli özellikli olan sitemizden mahrum kalmayın. üyelik derdi abonelik derdi hiç bir şekilde yoktur bunu tekrar etmeyi sevmem ama Kaliteli sohbet odaları

Mobil Sanal Sohbet Ortamı

Mobil Sanal Sohbet Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir