Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Samsun Chat


Samsun Chat

Samsun Chat

– Bedava sohbet sitesi sizler için açılmıştır, en iyi şekilde Samsun Chat Odaları sizlerle birlikte keyifli günler yaşamakta,

Kaliteli bir sohbet sitesi olarak sizlerle birlikteyiz, haydi sende gel ücretsiz bir sohbet sitesi ol, bugün yeni bir sohbet ortamı olan, Samsun vede Samsun Chat dan bahsetmek istiyorum, hadi şimdi memleketimizden başlıyalım, Samsun Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan gerçekten tarihi yerleri vede hızlı bir şekilde gelişmiş bir şehir olarak bilinmekte olan bir güzel şehrimiz, Samsun Sizlerin ziyaretlerini beklemekte, peki Samsun Hakkında Bilgi verelim sizlere : Samsun Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre : 22.726 artmış 1.335.716 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 662.086 erkek ve 673.630 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %49,57 erkek, %50,43 kadın olarak bilinmekte, peki Samsun Tarihi yerler Onur Anıtı + Samsun Amazon Heykeli + Amisos Mezarları + Tarihi Çarşamba Köprüsü + Samsun Merkez Cami + Tarihi Yeldegirmeni + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte, peki Samsun ilçeleri Toplam 17 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Yakakent Ladik Asarcık Kavak Ayvacık Salı Pazarı Alaçam 19 Mayıs Havza Tekke köy Terme Vezir Köprü Canik Çarşamba Bafta Atakum iLkadım ve bir çok güzel yerleri olmakta olan bir şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte, Samsun Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Ücretsiz Sohbet Sitesine davet etmek istiyorum.

Samsun Chat odaları

Kaliteli sohbet etmek kadar güzel bir şey yok, https://www.duygusohbet.org chat sitesi sizler için Karadeniz Sohbet açılmıştır, en yeni şekilde sohbet etmek sizlerin elinde, haydi sende gel bedava sohbet et, en iyi şekilde arkadaşlıklar kur, burada Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar vede kaliteli insanlarla burada aşk yaşıya bilir vede sizlerde yeni yelkenlere el atabilirsiniz, amacımız bu yönde, ve sizler için elimizden geleni yapıyoruz, ve sizleri bekliyor olacağız, haydi sende gel kaliteli sohbet et, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilir radyo dinliye bilir oyun oynuya bilirsiniz, ve sizlerle birlikte güzel sohbetler sağlıya biliriz, hayat bu güzel şeyler belki karşımıza çıkar umuduyla yaşamaktayız.

Samsun Chat

Samsun Chat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir