Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Üyesiz Sohbet Etmek istiyorum


Üyesiz Sohbet Etmek istiyorum

Üyesiz Sohbet Etmek istiyorum

– Chat sohbet sitelerinde bu mümkün mü? Üyesiz Sohbet etmek istiyorum Doğru yerdesin. Kaliteli sohbet odaları.

Üye olmadan Sohbet etmek istiyorum Sanal ortamın en harbi sitesine bir kere olsun katılım sağlayan onlarca üyelerimizle kesintisiz olarak sizlerde hemen görüşmeler yapabilir ve görüşmeler elde edebilirsiniz tüm herkes burada canlı sohbetler etmek hemde ücretsiz ve üyelik siz olarak sen neredesin bea Hemen sizlerde gelin burada en güzel sohbetleri hemen yapın chat sohbetin tek adres İsterseniz özel olan sohbet odaları içinden birini seçin, odada konuşulan veya sohbet edenlerin ortak özelliği, sohbet odası isminden de bellidir. Buradan sizlere makul olanına karar verip, muhabbet edebilirsin. Çekingen, acele kaynadımanlar için en uygun bir teknik, Sohbet Siteleri ile, utanmadan, özgürce sohbet edebilir, yeni dostluklara yelken açabilirsiniz.
Yaşınıza makul sitelerde, sanal sohbet etmek isteyen kişiler, canı sıkılan platforma girmek istemeyenler, internet’ in en güzel imkanlardan birisi de sınırsız ve hür etkileşim olanağıdır. Üye olup girdiğiniz sohbet kanallarından sizlere en iyi sohbeti yayınlayan ve aklınızı dağıtıp, oluşturulan yazışmalardan beğeni alanlar için, bu özel kanallar alışkanlık yapar.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Üye olmadan Sohbet Etmek istiyorum

Arada sırada müzik ile birlikte çayınızı yudumlar iken gerçekleştireceğiniz sohbet sizi hüzünlendirirken, bazı durumlarda de uzun vakittir gülmediğiniz kadar gülebilir ve tüm negatif enerjinizden uzaklaşabilirsiniz. Sizden kilometrelerce uzaklıkta, yüzünü görmediğiniz birisi ile tanışıp, bir şeyler paylaşabilmek, gerçekleştireceğiniz yazışmalar ile ilgili, sınır koymak ya da işine geleni yanıtlamak sizlere kalmış bir hal! Farklı bir tecrübe kazanmak adına çoğu gencin başvurduğu bu teknik de, tanışıp sıkı arkadaş Üyesiz Sohbet Etmek istiyorum olan dostlar’ da etrafınızda sahip olunan olabilir veya siz ve etkileşim kurduklarımız bu örneği teşkil edebilirsiniz.
İnternet başında manayadan akıp giden vakte siz de kendinizi kaptırmak, chat yapmaktan çıkılmayan yeni arkadaşlar ile tanışmak istemez misiniz? Belli başlı ne konuşulacağı ile ilgili veri veren sohbet odasında bazı zamanlar, mevzular art arda gelerek yön değiştirebilir. Bu tür yerlerin Admin ler mevcuttur ve kurallara uymayanlar, kötü, hakaret sahibi olan sözler, şikayet edilebilir ve uyarılmaları veya site ile bağlantıları kesilir. Belli kurallar kapsamında, ahlak kurallarına makul dostluk sitesine üyelik girişi yaptırmadan ücret ödemeden, canınızın istediği saatlerde burada sohbet ederek, hoş zamanlar geçirebilirsiniz.

Üyesiz Sohbet Etmek istiyorum

Üyesiz Sohbet Etmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir