Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Beykoz Chat Sitesi


Beykoz Chat Sitesi

Beykoz Chat Sitesi

– Ücretsiz olarak sohbet sitelerine katılım sağla. Beykoz Chat sitesi sayesinde yeni arkadaşlıklar belirt
Sohbet siteleri en iyi şekilde chat yapmanız mümkün. Ücretsiz olarak sohbet sitelerine giriş yap ve en iyi şekilde chat sitelerinde sende bulun bugün sizlere gerçekten çok güzel bir chat sitesi kurduk ve sizleri aramızda görmek istiyorum Beykoz Chat sitesi olarak burada sizleri bekliyoruz güzel bir ilçemiz İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan gerçekten çok güzel bir şehir biliyorsunuz İstanbul yeşil alanları ölüyor göktelenler dikiliyor yeni iş yerleri yapılıyor vede bu doğamızı bitiriyor artık nefes almak yerine sadece betonlara dokunmak zorunda kalıyoruz Beykoz Tarafı da böyle idi ama son zamanlarda epey bir Binalar yapılmaya başladı vede artık gerçekten nefes alacak yer kalmadı gibi bir şey kendi yorumumu söylüyorum bırakın güzelim İstanbulu ! bu makalemi okuyanlar kesin olarak bana hak vericektir şayet istanbul bölgesinde oturuyolar ise. her neyse konumuz bu değil tabi de söylemek istedim bir anda gaza geldim sanırım 🙂 her neyse devam edelim konumuza peki
Beykoz HAKKINDA Sizlere bilgi vermek istiyorum bende Beykoz Nüfusu kaç Şuan ki nüfus 248.260 vede bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 123.129 erkek ve 125.131 kadından oluşmaktadır.
Yüzde olarak ise: %49,60 erkek, %50,40 kadın olarak bilinmekte peki Beykoz Tarihi mekanlar bunları da sayalım sizlere : Anadolu hisar – Hidiv Kasrı – Riva Cenneti + Polenezköy + Otağ tepe Mihrabat korusu Anadolu feneri yoros kalesi + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta Hidiv Kasrı – Riva Cenneti + Polenezköy + Otağ tepe Mihrabat korusu Anadolu feneri yoros kalesi ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan bir ilçemiz hoş İstanbulun bütün bölgeleri güzel.

Bunlarda ilgini çekebilir.


Beykoz Arkadaşlık Ortamı

Seviyeli sohbet sitesine hoş geldin. bir çok kullanıcı burada sizi bekliyor kim bilir yeni dostuklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklar için giriş yapabilirsin bayan bay kişilerle tanış arkadaşlık kur sende chat sohbet sitesine giriş yap. ve burada gönlünce eğlen Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken aç. gel burada sende en iyi şekilde kaliteli sohbet et.

Beykoz Chat Sitesi

Beykoz Chat Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir