Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sarıyer Arkadaşlık Sitesi


Sarıyer Arkadaşlık Sitesi

Sarıyer Arkadaşlık Sitesi

– Ücretsiz olarak sohbet sitesinde sizlerde kaliteli sohbet edin. Sarıyer Arkadaşlık sitesi Açık.

Kaliteli kişilerle muhabbet etmek vede arkadaşlık kurmak istersen bu siteyi tercih etmiş oldun. gerçekten aramıza hoş geldin. Kaliteli bir hizmet sunmaktayız ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz tabi sizlerden bunun karşılığını almıyoruz. yani sizler için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz yapmaya devam ediyoruz. bir çok sohbet siteleri arasında en iyi şekilde sizlere hizmet sağlamaktayız. burada arkadaşlık yapa biliceğiniz vede hiç bir şekilde üyelik Kullanmadan hiç bir şekilde abone olmadan giriş yapıp sizlerde istediğiniz kadar vakit geçirin. burada kullanıcılarımızla genel sohbet’e katıla bilirsiniz. veya özelde devam edebilir gayet iyi bir arkadaş olabilirsiniz. Sarıyer Arkadaşlık sitesi hiç bir şekilde ücret almıayacak diye açıldı ve böyle kalmaya devam edicek peki Sarıyer HAKKINDA Sizlere bilgi verelim : Sarıyer Nüfusu geçtiğimiz yıla göre : 347.214. vede 377.214 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 171.914 erkek ve 175.300 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,51 erkek, %50,49 kadın olarak bilinmekte peki Sarıyer mahalleleri Toplam 38 tane mahallesi bulunmakta bunlar : Zekeriyaköy Yeni köy YENİ Mahalle Uskumruköy Tarabya Sarıyer Rumelikavağı Rumelihisar Rumelifeneri reşitpaşa ptt evleri poligon pınar maslak Maden Kumruköy Kocataş Kireçburnu Kısırkaya Kazım Karabekir istinye huzur Gümüşdere Garipçe Ferah Fatih Sultan mehmet, Emirgan demirciköy darüşşafaka çayırbaşı çamlıtepe Cumhuriyet büyükdere baltalimanı bahçeköy bahçeköy kemer mahallesi ayazağa mahallesi gibi bir çok mahalle bulunmakta Maşallah. mahallelerde epey var değil mi 🙂 çok güzel yerleri var ve gidip mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum. gidip mutlaka gezin çok seviceğiniz yerlerde var. Ücretsiz olarak sohbet sitemize katılım sağlamak ister misiniz?

Şunlarda ilginizi çeke bilir :


Sarıyer Chat Sitesi


Sarıyer Arkadaşlık Sitesi Sizler için kuruldu Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sohbet etmekte peki sen neredesin? özellikle marmara bölgesi yani İstanbul bölgesi burada çok hikamet etmekte. gelin sizlerde şifresiz sohbet ile istediğiniz kişiyle konuşma şansını deneyin. Mobil Sohbet ile bütün akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilirsiniz. sizlerde ücretsiz olarak eğlenceli girişler yapın gülün sohbet edin.

Sarıyer Arkadaşlık Sitesi

Sarıyer Arkadaşlık Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir